Продаж

1120168

ТзОВ “Легіон-Транс” здійснює продаж на вторинному ринку вживаної залізничної техніки – вантажних залізничних вагонів – залізничних цистерн для перевезення нафтопродуктів (моделі 15-1443, 15-1547), цистерни для перевезення хімічних вантажів (моделі 15-1525, 15-1548), хопрів-цементовозів (моделі 19-758) іншу залізничну техніку . Проводить передпродажну підготовку і ремонт, який включає доукомплектацію, модернізацію, а також ретельну перевірку технічної та юридичної документації.

Наша компанія пропонує продаж залізничних маневрових (моделі ТГМ – 4Б) та магістральних тепловозів. На замовлення клієнтів здійснює їхню доукомплектацію та модернізацію.

Поставляє запасні частини і комплектуючі (як нові, так і вживані ремонтопригодні), необхідні для проведення усіх видів ремонтів вантажних вагонів (колісні пари, великогабаритне вагонне литво, автозчепні пристрої, гальмівна система тощо). Компанія є постачальником по Україні еластомірних поглинальних апаратів для автозчіпки типу 73ZW класу Т2 і класу Т3, виробництва ТОВ «AXTONE» (Республіка Польща).